لیست قیمت باران پلیمر

آبیار کالا نمایندگی باران پلیمر ارائه دهنده کلیه تجهیزات آبیاری از برند های معتبر و با کیفیت داخلی افتخار دارد با فروش انواع شیر آلات و اتصالات آبیاری قطره ای و قرار دادن جدید ترین لیست قیمت باران پلیمر در سایت آبیار کالا، در خدمت همکاران و کشاورزان عزیز در سرتاسر کشور باشد. جهت دریافت لیست قیمت باران پلیمر به صورت PDf بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

همکاران عزیز از تمام نقاط کشور می توانند جهت دریافت قیمت اتصالات قطره ای باران پلیمر و دریافت درصد تخفیف همکاری با شماره های زیر تماس گرفته و از شرایط ویژه همکاری و درصد تخفیفات بیشتر مطلع گردند. کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 صبح الی 19 عصر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

واحد فروش:

آقای رسایی: 09155043186 – آقای مهرابی: 09152190985آقای رضایی: 09158242904

آبیار کالا نمایندگی باران پلیمر

مجموعه بازرگانی آبیار کالا نمایندگی باران پلیمر، با دانش و تخصص 15 ساله خود در زمینه تجهیزات نوین آبیاری کشاورزی همواره با معرفی بهترین برند های بازار اتصالات آبیاری قطره ای، به دنبال کسب رضایت مشتریان عزیز بوده و بهترین محصولات را در سبد کالایی خود گنجانده و به همکاران عزیز عرضه مینماید

باران پلیمر نیز یکی از برند های شناخته شده بازار در زمینه تولید انواع اتصالات و شیر آلات قطره ای می باشد که آبیار کالا با افتخار نمایندگی باران پلیمر را با تنوع کالایی بالا و کامل در دست داشته و کیفیت و کارایی آن را ضمانت می کند، تا با خیال آسوده از تمامی محصولات، شامل انواع اتصالات، شیر آلات و قطره چکان باران پلیمر استفاده نمایید.

تماس با نمایندگی باران پلیمر:

2727 _ 37052626 – 051

آشنایی با گروه صنعتی باران پلیمر

شرکت باران پلیمر در سال 1390 با هدف تولید قطعات صنعتی و آبیاری قطره ای تشکیل گردید و در سال 1395 به صورت حرفه ای شروع به کار کرد. این شرکت موفق شده است با استفاده از دانش روز، ماشین آلات پیشرفته و با نگاه علمی به نیاز آبی کشور و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق، محصولات با کیفیتی را تولید نموده و گام های موثری در زمینه تولید قطعات آبیاری قطره ای و بارانی بردارد.

شرکت باران پلیمر پس از کسب سالها تجربه در زمینه تولید قطعات صنعتی و کشاورزی و به دست آوردن شناخت جامع و دقیق از عملکرد این مجموعه ها و نیاز صنعت کشاورزی، وارد فاز تولید انبوه، طراحی و ساخت قالب های به روز با استفاده از دستگاه های CNC شد.

گروه صنعتی باران پلیمر همواره در تلاش است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی که این شرکت ارائه می کند در اختیار مشتریان و همکاران عزیز قرار گیرد، تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلند تری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.