درباره آبیار کالا

همراهی شما عزیزان باعث افتخار و خرسندی مان می باشد.

مجموعه بازرگانی آبیار کالا با بیش از 15 سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه فروش انواع تجهیزات آبیاری افتخار دارد تا با توجه به مساله مدیریت آب و استفاده بهینه از منابع آبی با شناسایی نیاز به سیستم های نوین آبیاری در کشور اقدام به تولید، واردات و پخش تجهیزات آبیاری نموده.

مجموعه تولیدی و بازرگانی آبیارکالا ابتدا فعالیت خود را از سال 1386 با تامین و پخش تجهیزات آبیاری به کشاورزان و فروشگاه دارن محترم در سطح کشور شروع کرد و در ادامه با واردات و تولید برخی از اقلام مورد نیاز صنعت آبیاری شامل: لوله پلی اتیلن استاندارد، اتصالات پلی اتیلن، اتصالات آبیاری قطره ای، انواع شیر آلات چدنی و پلیمری و ... سبد کالایی خود را تکمیل و افزایش داده و در حال حاضر بازرگانی آبیار کالا با در اختیار داشتن نمایندگی برند های معتبر بازار لوله و اتصالات پلی اتیلن در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

 

سیاست های مجموعه بازرگانی آبیار کالا

سیاست و رسالت اصلی مجموعه بازرگانی آبیار کالا، درک نیاز کشاورزان و مصرف کننده گان به محصولات جدید، بروز و با کیفیت سیستم های آبرسانی و آبیاری کشاورزی و ارائه مشاوره های تخصصی و عرضه محولات متنوع از برند های معتبر داخلی و خارجی که هم از لحاظ کارایی و کیفیت دارای استاندارد و تاییدیه های لازم باشد و هم از نظر قیمتی مناسب باشد.

 

تاریخچه حضور در نمایشگاه ها

نمایشگاه های داخلی لوازم و تجهیزات آبیاری کشاورزی

تجهیزات آبیاری بارانی نمایشگاه - آبیار کالا

مشهد 1393

نمایشگاه انواع لوازم آبیاری کشاورزی - آبیار کالا

همدان 1394

فروش انواع اتصالات پلی اتیلن نمایشگاه - آبیار کالا

کرمان 1395

فروش کلیه تجهیزات آبیاری نمایشگاه - آبیار کالا

اصفهان 1395

نمایشگاه تجهیزات کشاورزی مشهد - آبیار کالا

مشهد 1396